parça kontör bayilik, en ucuz parça kontör fiyatları | PARÇA KONTÖR BAYİLİK EN UYGUN FİYATLARLA | 
GSMPARÇAKONTÖR

Turkcell Parça Kontör

Turkcell Parça kontör  (Parça TL) operatör müsterilerinin küpür kontörden daha küçük adetli ve daha ekonomik fiyatli paketlere ihtiyaç duymasi üzerine gündeme gelmis ve operatörden önce girisimciler tarafindan piyasaya sunulmus kontör seçenekleridir. Kontör gönderimi mantigi müsterinin bayiye telefon numarasi ve kontör adedini söylemesi ile merkeze iletilen bu siparisin merkezde bulunan sistem üzerinden transfer yolu ile gönderilmesine dayanir.

Sektörün gelismesine paralel olarak gönderimlerin otomatik yapilmasini saglayan sistemler gündeme gelmis ve bu piyasada basli basina bir sektör olusturmustur. GSMparcakontor.net olarak bu sistemleri en yakindan takip eden , talep eden gelistirilmesinde ve test asamalarinda bulunmaktayiz. Bu sistemlerin çalisma mantigi merkeze gelen kontör isteklerini manuel islemek yerine otomatik sistemler ile islemek ve gönderimleri saniyeler içerisinde hatasiz yapmaktir.

GSMparcakontor.net olarak bu sistemleri türkiyede ilk kullanan firmalardan biri olmaktan grur duyuyoruz. Yaptigimiz işin her alaninda bayilerimize kaliteyi sunmayi kendine ilke edinen GSMparcakontor.net Turkcell parça kontör gönderimlerini otomatik entegre sistemlerle saniyeler içinde bayilerine sunmaktadir.   devamı...

vodafone parca kontor

 

 

GSMPARÇAKONTÖR

Vodafone Parça Kontör

Vodafone parça kontör operatörün Cep Ögrenci paketiyle birlikte gündeme gelmis ve yayginlasmistir. Vodafone operatöründede parça kontör  gönderimleri Turkcell sistemlerine benzemekte ve çalisma mantigi ayni düzen içerisinde islemektedir. Operatörün parça kontör gönderimleri online sistemdir.

Vodafone serbest girisimcilerin piyasaya sundugu parça kontör'e karsilik kendi parça kontör sisteminide gelistirmistir. Bu operatörün müsteri beklentilerine en iyi cevaplardan bir tanesidir. Bu sistemlerin çikmasi vodafone kontör gönderimlerini süper hizli bir hale getirmis cep ögrenci yada Vodafone Online paketleri farketmeksizin vodafaone gönderimlerini saniyelere düsürmüstür.

Artik Cep Ögrenci ve Cep Aile disindaki diger kontörlü ön ödemeli hat aboneleri de parça kontör alabiliyor.

Kontör bazli (Hesabini Bilen Tarife hariç) tüm bireysel ön ödemeli tarife kullanicilari mevcut sartlarda herhangi bir degisiklik olmaksizin, parça kontör alabilecek.

"Vodafone Parça kontör gönderimleri ister online ister cep ögrenci olsun otomatik sistem sayesinde 7/24 ve saniyeler içinde müsteriye ulasmaktadir. GSMparcakontor.net kaliteyi sizin için hizmete dönüstürmeye devam ediyor"   devamı...

 

GSMPARÇAKONTÖR

Avea Parça Kontör

Avea parça kontör operatörün küpür kontörlerine alternatif olarak piyasada kendine yer bulmus 5-50 kontör arasinda satin alinabilinen kontör seçenekleridir. Avea parça kontör sistemi 2009 yili basina kadar operatörün alt yapi yetersizligi nedeni ile gecikmeler yasanabilen bir operatör paketiydi. 2009 yili basi itibari ile operatörün yapmis oldugu sistemsel degisiklikler adetli parça kontör gönderimlerindeki sistemsel sikintilari yekünen ortadan kaldirmasada rahatlatmistir.

Avea parça kontör sektörüne diger operatörlere göre daha iliman davranmakta ve abonelerin parça kontör ihtiyaçlarini gideren firmalara yaptirim zorunluluklari uygulamamaktadir. Bununla birlikte 50 Tam kontörü piyasaya sunarak parça kontör adetli kontörleri kendisininde satisini yapacagi sinyalini vermis bulunmaktadir.

"Avea parça kontör gönderimleri otomatik sistem olmamasina ragmen uzman ve isinin ehli personellerimiz ile gönderimleriniz dakikalar içerisinde müsterinizin hattina ulasmaktadir."  devamı...

vodafone parca kontor

 

 

PARÇA KONTÖR BAYİLİK VE PARÇA KONTÖR YÜKLEMEBayi Girişi
 
Lütfen Sanal klavye kullanın!